Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej platte@agroturystyka.pl lub annaplatte82@gmail.com lub telefonicznie 733602887, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Za ostateczne potwierdzenie rezerwacji przez Klienta uznajemy wpłatę 30-procentowego zadatku na konto i e-mail potwierdzający wpłatę

 • Nr rachunku bankowego (PLN):
  PL 13 1050 1764 1000 0092 1548 3463
 • Nr rachunku bankowego (EUR):
  PL 56 1050 1764 1000 0092 1548 3950
 • Kod SWIFT: INGBPLPW

Prosimy o zapoznanie się z warunkami pobytu – na tej stronie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje o zasadach wypoczynku w Plattówce, jak też o dodatkowej ofercie: Warunki pobytu

Wszelkie dane osobowe podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu i/lub rezerwacji pobytu, a następnie zostaną zniszczone. Żadne dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Administratorem danych jest Anna Platte.

Współrzędne GPS:
Format WGS84
szerokość geograficzna (latitude): 53.556352
długość geograficzna (longitude): 20.075184

undefined
Twoje zgłoszenie zostało wysłane
Niestety wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Warunki pobytu

Serdecznie witamy w miejscu dla nas ważnym, które na czas Państwa pobytu użyczamy, abyście mogli jak my zachwycić się przyrodą Mazur mniej znanych, ale pełnych urody nieskażonej przyrody i uroczysk sprzyjających spokojnemu wypoczynkowi.

Przygotowane dla Was miejsca noclegowe w Gierzwałdzie, w domku wakacyjnym i naszym prywatnym domu, udostępniamy od ponad dwudziestu lat osobom ceniącym kuchnię opartą o ekologiczne produkty z naszego gospodarstwa, a także kupowane w najbliższej okolicy od znanych nam producentów. Do dyspozycji niewielkich grup szkoleniowych jest też sala warsztatowo-wykładowa i ogród zimowy na przerwy kawowe.

Aby pobyt Wasz był dla Was i dla nas miłym wspomnieniem, a także żebyście dołączyli do coraz liczniejszego grona gości powracających, dla których przygotowujemy zawsze specjalną niespodziankę, przypominamy kilka zasad związanych z pobytem w naszym gospodarstwie.

Większość z nich zawarta jest we wszystkich przygotowanych materiałach promocyjnych, a część dotyczy technicznej strony korzystania z kwatery, więc bardzo prosimy o zastosowanie się do naszych propozycji. Z reguły są to pomysły samych Gości, którzy w ten sposób przyczyniają się do podnoszenia jakości usług w „Plattówce”.

Jeśli nie zgadzacie się z którymś z punktów, proszę o podanie przyczyny, a być może wspólnie znajdziemy lepsze rozwiązanie, aby Wasz pobyt był miły i przywiódł Was kiedyś ponownie do „Plattówki”.

Serdecznie proszę o zastosowanie się do zawartych niżej sugestii:

 • W „Plattówce” obowiązuje całkowity zakaz palenia w pokojach i budynkach. Jest natomiast wyznaczone miejsce dla palaczy.
 • Zapłata za pobyt następuje w dniu przybycia do kwatery.
 • Rezerwacja pobytu następuje po wpłacie 30% zadatku.
 • Ewentualne szkody wynikłe podczas pobytu nasz Gość zobowiązany jest zrekompensować finansowo przed wyjazdem.
 • Ze względu na nasze ukochane psy i koty, nasi goście przyjeżdżają na wypoczynek bez swoich ulubieńców.
 • Prosimy nie dokarmiać zwierząt poza porami do tego wyznaczonymi i bez naszego udziału
 • Wietrzenie pomieszczeń odbywa się za pomocą otwierania tych okien, w których zamontowane są siatki przeciw owadom.
 • Proponujemy pory wspólnych posiłków: śniadanie o 9.00, obiad o 14.00.Na życzenie gości dostosowujemy godziny wydawania posiłków do ich planów wycieczkowych lub diet specjalnych.
 • O dogodnej dla każdego porze możliwe jest przygotowanie samodzielne ciepłych napojów, w miejscach odpowiednio do tego wyposażonych – prosimy nie montować własnych grzałek i czajników w pokojach.
 • Na życzenie gości i za dodatkową odpłatnością pomożemy zorganizować spływ kajakowy, kulig, wycieczkę krajoznawczą, odbiór z lotniska lub dworca.
 • Wynajęcie roweru na długie wycieczki proszę zgłaszać dzień wcześniej, w celu sprawdzenia jego stanu technicznego.
 • Z przyjemnością przygotujemy specjalne danie lub uroczysty posiłek dla solenizanta, jubilata, a także w celu podkreślenia ważnych dla Państwa wydarzeń.
 • W pokojach znajdują się pakiety materiałów promocyjnych o regionie, które w całości są do Waszej dyspozycji.
 • W gospodarstwie można zakupić tomiki poezji oraz inne publikacje, szale, chusty i krawaty malowane na jedwabiu osobiście przez właścicielkę „Plattówki”.
 • W gospodarstwie można na bieżąco zakupić przetwory domowe z owoców i warzyw, a także zamówić zapasy na zimę lub dłuższy pobyt poza Plattówką.
 • Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wszystkich okolicznych atrakcji, o których można dowiedzieć się z będących do Państwa dyspozycji publikacji, a także do udziału w proponowanych przez nas wspólnych ogniskach i konkursach. Będziemy wdzięczni za podpowiadanie nam innych sposobów na uprzyjemnienie państwu wypoczynku.

Miłego pobytu i miłych wspomnień życzą Ania i Arnau.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.